Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Kahraman Vardı

Yer:
Diğer

Tarih:
04 Kasım 2014, Salı
19:06

Alıntı Yap: Kahraman Vardı

Mesaj Sahibi: Kahraman Vardı
Mesaj Sahibi: Kahraman VARDI
Merhabalar
Gökhan Hocamın hazırlamış olduğu ‘’Dünden Bugüne BULANIK ‘’ kitabı Perşembe günü elime geçti bu güzel çalışması için hocama çok çok teşekkür ediyorum.Bu kitabı hazırlarken hocam hemen hemen her aşamasını benimle paylaşmasına rağmen bu kadar kapsamlı ve içerikli bir kitap beklemiyordum.Bizim kuşağın içerisinde yaşadıklarını,gördüklerini,şahit oldukları olayları bulacağı bu güzel eser için hocam sizi ve emeği geçenleri alkışlıyorum unutulan anılarımızı bize yeniden yaşattın.
Her kare resim her satır gözlerimizi yaşarttı gözden ırak olan,gönülden de ırak olur ata sözünü bu eserle çürüttünüz.Sağ olunuz ‘’ORDA BİR BULANIK VAR GİTMESEK DE,GELMESEK DE O BULANIK BİZİM BULANIK…..Selamlar……….


Yukarı          
 
Gönderen:
Musa Turan

Yer:
Diğer

Tarih:
04 Kasım 2014, Salı
19:05

Alıntı Yap: Musa Turan

Mesaj Sahibi: Musa Turan
Mesaj Sahibi: MUSA TURAN
Gökhan hocam büyük emek verip yazdığınız bu değerli kitabınız bugün elime geçti mükemmel olmuş aklınıza yüreğinize bileğinize sağlık çok teşekkür ederiz tüm Bulanıklılar kendilerini okudukça Bulanık anılarını yaşayacaklar gerçekten çok güzel sana ve emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim benimde azda olsa bir katkım olduğu için mutlu oldum görüşmek dileğiğle hoşça kalın sağlıklı kalın.

NOT: SEVGİLİ MUSA TURAN MERHABA :BU KİTAP MAZİDE KALAN BULANIKLILAR İÇİN GELECEĞE YANSITILMAK İSTENEN DOSTUKLARA VE GÜZELLİKLERE ADANMIŞ ÖZLEMLERİMİZDİR.BU KITABIN HAZIRLANMASINDA BANA DESTEK VEREN SÖZDE BULANIKLILAR OLMAYIP,SİZİN GİBİ ÖZDE BULANIKLILARDAN ALDIĞIM DESTEK VE YARDIMLAR SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI .TÜM BULANIKLILARA HAYIRLI OLSUN.TEŞEKKÜRLER HOŞÇA KAL,SEVGİYLE KAL.
GÖKHAN GÜNEY


Yukarı          
 
Gönderen:
Nuray

Yer:
Diğer

Tarih:
02 Kasım 2014, Pazar
00:18

Alıntı Yap: Nuray

Bende babamın Mal Müdürlüğü yaptığı Bulanık 'ın 1940 yıllarındaki fotoları bulunmaktadır.Bunları nereye ve nasıl yollayabilirim.Bingöl İli ninyolladım ama Bulanıklılara ulaşamadım

Sevgili Nuray hanım merhaba rahmetli babanızın 1940 yılına ait bir fotoğrafı ( DÜNDEN BUGÜNE BULANIK ) Adlı kitapta basılmıştır.
Kitaba ulaşmak için:05058108158 tıklayınız. Selam sevgiler.

Not :Elinizde bulunan fotoğrafları gönderebilirseniz sitemiz de fotoğraf galerimize koymaktan ve de iknici basım kitabımızda yer vermekten onur duyarız.
teşekkürler.Hoşça kalın sevgiyle kalın..
Ailenize selam sevgiler.

Gökhan GÜNEY
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
28 Ekim 2014, Salı
21:44

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

Cumhuriyet Kurtuluşumuzun, kuruluşumuzun varlığımızın,birliğimizin,Özgür ve Aydınlık geleceğimizin Kurumsal ifadesidir.Cumhuriyetimizin ilanının 91.yılında kurtuluşumuzu ve kuruluşumuzu sağlayan ve Cumhuriyetimizi bizlere kazandıran.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarını bir kez daha saygı minnet ve özlemle anıyor.Tüm yurttaşlarımın Cumhuriyet bayramlarını kutluyorum.

Gökhan GÜNEY
Yukarı          
 
Gönderen:
çetin Güney

Yer:
Ankara

Tarih:
28 Ekim 2014, Salı
15:30

Alıntı Yap: çetin Güney

Bulanığın önemli simalarından Ahmet Işık Beyefendi 22 Ekim Çarşamba günü ikamet ettiği Manisa’da hakkın rahmetine kavuştu. Böylelikle Bulanığın semasından bir yıldız daha kaydı gitti. Bulanığa değer katan çok az sayıda insandan biriydi. Yetenekleri, başarıları, hayat tarzı ile örnek bir insan olarak yaşadı ve unutulmaz izler bırakarak aramızdan ayrıldı. Değerli evlatları Şimşek, Şükran, Yılmaz, Nevin, Tuncay başta olmak üzere tüm Işık ailesine sabır diliyorum mekânı cennet olsun. (Taziye için Yılmaz Işık cep: 05327427110)

Çetin Güney/Ankara
Yukarı          
 
Gönderen:
ERKAN ÇAĞLAR

Yer:
İzmir

Tarih:
17 Ekim 2014, Cuma
23:07

Alıntı Yap: ERKAN ÇAĞLAR

ALLAHIM NASİP EYLESİN
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
06 Ekim 2014, Pazartesi
19:59

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

BARIŞ DOLU,MUTLU HUZURLU VE UMUTLU BAYRAMLAR ÖZLEMİYLE TÜM HEMŞEHRİLERİMİN BAYRAMLARINI KUTLUYORUM.
Yukarı          
 
Gönderen:
Fesih ÇELİK

Yer:
Osmaniye

Tarih:
29 Eylül 2014, Pazartesi
11:50

Alıntı Yap: Fesih ÇELİK

Bulanık'lı Hemşehrilerimin ve İslam Alleminin Kurban Bayramını Kutlar. Bayramın İnsanlığa Barış.Huzur ve Sağlık getirmesini Cenabı Allahtan niyaz ederim.

Fesih ÇELİK MUŞ
Yukarı Mail: geylaz@hotmail.com         
 
Gönderen:
Halil USANMAZ

Yer:
Denizli

Tarih:
10 Eylül 2014, Çarşamba
08:44

Alıntı Yap: Halil USANMAZ

Sıdık Yetkiner abinin vefatını üzüntüyle öğrendin.Kendisine Allah'tan rahmet başta Şadi olmak üzere bütün aile efradına başsağlığı dilerim.
Yukarı          
 
Gönderen:
AZİZ KARAKOYUNLU

Yer:
Diğer

Tarih:
23 Ağustos 2014, Cumartesi
13:25

Alıntı Yap: AZİZ KARAKOYUNLU

Bulanık'ın değerli simalarından,değerli insan Sıddık Yetkiner,Ağabeyimizin vefatını sitenizden üzüntüyle öğrendim.Bulanık bir çınarını daha kaybetti. Bu güzel insan bizlere ve tüm Bulanıklılara derin izler ve güzellikler bırakarak,aramızdan ayrılmıştır.Onu hiç unutamayacağız,Ruhun şad,mekanın cennet olsun,Sevgilli Ağabeyimiz.Başta Ailesi olmak üzere,yakınlarına,dostlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com         
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2135 Toplam Sayfa Sayısı: 214
[««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. . . . 212. 213. 214. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi