Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
RAİF AHISKALI

Yer:
İstanbul

Tarih:
27 Nisan 2013, Cumartesi
11:20

Alıntı Yap: RAİF AHISKALI

HAKIN RAHMETİNE GİDEN BÜTÜN HEMŞERİLERİME ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.
Yukarı          
 
Gönderen:
RAİF AHISKALI

Yer:
İstanbul

Tarih:
27 Nisan 2013, Cumartesi
11:17

Alıntı Yap: RAİF AHISKALI

GÖKHAN Hocam art niyetle yazdıgını sanmıyorum.Güzel birşeye değinmişsiniz.BENDE kendimce bu yazıya istinaden bir soruyla katkıda bulunup aynı zamanda HOCAMDAN ve siteyi takip eden değerli kardeşlerimiz ve insanlarımızdan cevaplamasını rica ediyorum. HOCAM yazısında osmanlı padişahlarının neredeyse tamamı yabancı kadınlarla evlenmiş veya evlendirilmiştir. Pekala soruyorum neden müslüman olan TÜRK DEĞİlDE ÖZELLİKLE YABANCILAR.
Yukarı          
 
Gönderen:
ÖZMEN KOSTA - SERDAR KOSTA

Yer:
Diğer

Tarih:
26 Nisan 2013, Cuma
16:13

Alıntı Yap: ÖZMEN KOSTA - SERDAR KOSTA

HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞAN TEMRAZ ARSLAN AMCAYA, SEHRAP IŞIK, BAYRAM KARATAŞ VE SÜLEYMAN ÖZMEN BEYLERE ALLAHTAN RAHMET, GERİDE KALANLARA SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ. ALLAH RAHMET EYLESİN.   
Yukarı          
 
Gönderen:
SERDAR KOSTA

Yer:
Diğer

Tarih:
26 Nisan 2013, Cuma
16:06

Alıntı Yap: SERDAR  KOSTA

GÖKHAN HOCAM TARLAYA EKİLEN BUĞDAYIN ARPA VERDİĞİ YA DA BİZİM TEREKEME TABİRİYLE XIRNİK DEDİĞİMİZ VE BUĞDAYIN İÇİNDEN ÜZERİMİZE YAPIŞIP KALAN ZARARLI OTLARI VEYA BAŞKA BİR MAHSULÜ VERDİĞİ GÖRÜLMÜŞMÜDÜR. TARLA KİMİN OLURSA OLSUN EKİLEN TOHUM NEYSE ONU VERİR. AMA KALİTE FARKI ORTAYA ÇIKABİLİR. OSMANLI PADİŞAHLARININ ANNELERİ TÜRK ASILLI OLMAYABİLİR AMMA EMİN OLUNKİ ONLAR HEPİMİZDEN DAHA ZİYADE MİLLET VE MEMLEKET ŞUURUNA SAHİPTİLER.RESMEN HAİN İLAN EDİLEN VAHDETTİN'İN MİLLİ MÜCADELEYİ NASIL DESTEKLDİĞİNİN ŞAHİDİ   BELGELER VE BİLGİLER MEVCUTTUR.MESELA MUSTAFA KEMAL PAŞA İLE YILDIZ SARAYI CAMİİNDE KILDIKLARI CUMA NAMAZINDAN SONRA CAMİ İÇİNDE ÖZEL BİR GÖRÜŞMEYLE NASIL ANLAŞTIKLARI VE NE YAPMAYA KARAR VERDİKLERİ BİR ZAMANLAR TELEVİZYON HABERLERİNE KONU OLMUŞTU. ECEVİT BİLE VAHDETTİN'İN HAİN OLMADIĞINI SÖYLEMİŞ VE SÖYLEDİĞİNE SOLCU VE ULUSALCI ZİHNİYET TARAFINDAN PİŞMAN EDİLMİŞTİ.KALDI Kİ BU MİLLETİN TARİHİHNDE TÜRK OLDUĞU HALDE MİLLETE HIYANETTE SINIR TANIMAMIŞ TÜRKLER DE VARDIR. HANİ DÜĞÜN DEĞİL BAYRAM DEĞİL ENİŞTEM BENİ NİYE ÖPTÜ CİNSİNDEN BU ŞECERE MERAKINIZ NEREDEN İCAP ETTİ. ACABA KENDİ GEÇMİŞİMİZİ ARŞİVLERDEN ARAŞTIRSAK BİZİM GEÇMİŞİMİZDE KİMBİLİR NELER ÇIKAR. O ZAMAN DA KENDİ KENDİMİZİ Mİ HAİN İLAN EDECEĞİZ? HOCAM SAYGIDA KUSUR ETTİYSEM AFFINA SIĞINIRIM.AMA BU MEMLEKETTE BUNLARLA UĞRUŞMANIN ZAMANI GEÇMEDİ Mİ ACABA?
Yukarı          
 
Gönderen:
SİTE YÖNETİMİ

Yer:
Ankara

Tarih:
25 Nisan 2013, Perşembe
12:45

Alıntı Yap: SİTE YÖNETİMİ

SÜLEYMAN ÖZMEN BEYİN ÖLÜM NEDENİYLE TAZİYE TELEFONU OĞLU ALPARSLAN ÖZMEN
ERİŞİM:05323260896
Yukarı          
 
Gönderen:
Kahraman VARDI

Yer:
İzmir

Tarih:
24 Nisan 2013, Çarşamba
09:36

Alıntı Yap: Kahraman VARDI

Halk adamı... SÜLEYMAN ÖZMEN mekanın cennet olsun,nur içinde yat.....

Kahraman VARDI,İsa VARDI
Metin VARDI,Tekin VARDI
Yukarı Mail: Kahramanvar@mynet.com  Web: Bulanık tutkusu       
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
23 Nisan 2013, Salı
20:18

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
BULANIK BİR ÇINARINI DAHA YİTİRDİ O DA SÜLEYMAN ÖZMEN BEY EFENDİDİR.
36 Yıllık İl Genel Meclisi üyesi
Tam 36 yıl Bulanık ilçemizin bağımsız il genel meclisi üyesi olarak politik yaşamını sürdürmüştür. Bu kadar yıl bu görevi yapması nedeniyle en çok seçilen il genel meclisi üyeliği ünvanı da almış oluyor. Karizmatik bir yapıya sahipti, kürsüye çıktımı kürsüyü yumruklayarak konuşurdu. Önüne gelen partileri silip süpürürdü. Vali kaymakam milletvekili kim konuşursa konuşsun halkımızın alkışını en çok o alırdı. Bu nedenle o bir halk hatibiydi. Takım elbisesi papyon kravatı, başında fötr şapkası, tam takım, resmi giyim kuşamlı ve şıktı. Seçimlerde bütün partilerin korkulu rüyasıydı.
İlginç bir politik yaşamı olan Özmen Beyefendi İstanbul’dan evlenerek Muşa ilk kez İstanbul’dan gelin getiren o olmuştur. Düğünü muhteşemdi, köy kent ilçelerde dâhil herkes o gün İstanbul’dan gelen bu gelini görmek için Muş’a akın ederler, ilimize üç dört kilometre kala trenin önü kesilerek durdurulur. Herkes meraklı gözlerle bu şanslı gelini görmek için gayret ederler. Tren oldukça süslenmiştir. O gün devlet daireleri bile ister istemez kendiliğinden tatil edilmek zorunda kalmıştır. Düğünü bir hafta gece ve gündüz devam eder, dillere destan bir şölen şeklinde geçer. 1957 yılında evlenen Sayın Süleyman Özmen Muş ilinden, eşi Aynur hanım ise, Bulanık ilçemizden aday olurlar. Süleyman Bey az bir farkla seçimi kaybeder. Böylece 36 yıllık il genel meclisi üyeliğini eşi Aynur hanıma bırakmış olur.
AİLESİ DOST VE YAKINLARINA MUŞ İLİ VE BULANIK HALKINA TAZİYELERİMİZİ SUNAR MERHUMA ALLAHTAN RAHMET DİLERİZ
Erişim.oĞLU aLPARSLAN öZMEN:
05323260896

Yukarı          
 
Gönderen:
Halil USANMAZ

Yer:
Denizli

Tarih:
23 Nisan 2013, Salı
18:12

Alıntı Yap: Halil USANMAZ

Sehrap abiye Allahtan rahmet, başta Vedat olmak üzere diğer kardeşleri ve bütün Işık ailesine başsağlığı ve sabır dilerim.
Yukarı          
 
Gönderen:
Halil USANMAZ

Yer:
Denizli

Tarih:
23 Nisan 2013, Salı
18:08

Alıntı Yap: Halil USANMAZ

Temraz amcanın vefatını üzüntüyle öğrendim. Kendisine rahmet , Necmettin ve kardeşlerine başsağlığı ve sabır dilerim.
Yukarı          
 
Gönderen:
Musa TURAN

Yer:
Diğer

Tarih:
23 Nisan 2013, Salı
15:58

Alıntı Yap: Musa  TURAN

Komşumuz arkadaşım   Sehrap Işığın Bursada ani vefatı bizde derin üzüntü bıraktı bu genç yaşta ölümler bizleri daha çok üzdü   arkadaşım Behsata . Vedata .   Sehrabın çocuklarına başsağlığı dileriz mekanı cennet olsun .Turan ailesi adına Musa Turan . Kıyas Turan . İST.
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2181 Toplam Sayfa Sayısı: 219
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 29. 30. 31. 32. 33. . . . 217. 218. 219. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi