Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Necettin ASLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
11 Mart 2013, Pazartesi
11:21

Alıntı Yap: Necettin ASLAN

ELAZIĞDA VEFAT EDEN HEMŞERİMİZ TAVUZ HANIMA YÜCE ALLHTAN RAHMET YAKINLARINA SABIR VE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.
ASLAN AİLESİ ADINA
TEMRAZ ASLAN VE OĞULLARI
Yukarı Mail: necettinaslan@hotmail.com         
 
Gönderen:
Necettin ASLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
11 Mart 2013, Pazartesi
11:19

Alıntı Yap: Necettin ASLAN

ELİM BİR KAZA SONUCU YAŞAMINI YİTİREN HEMŞERİMİZ İSAMAİL KARAÇ , KIZI VE TORUNUNA YÜCE ALLHTAN RAHMET YAKINLARINA SABIR VE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.
ASLAN AİLESİ ADINA
TEMRAZ ASLAN VE OĞULLARI
Yukarı Mail: necettinaslan@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
10 Mart 2013, Pazar
22:17

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:

Bulanık'ın ilk fotoğrafcılarından sayılan .Rahmetli Yusuf Gürkan'ın kızı Hasan ve Nergizin kızkardeşleri olan Tavuz hanımın Elazığ'da vefat ettiğini üzüntülerimizle öğrenmiş bulunuyoruz.Ailesi ve dostlarına taziyelerimizi sunar merhumeye Allahtan rahmet dileriz.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
10 Mart 2013, Pazar
12:29

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE.

Odunçor köyü halkından hemşehrimiz İsmail Karaç,kızı ve torunu Orhangazi yakınlarında trafik kazası sonucu hayatlarını kaybetmişlerdir.Ailesi ve yakınlarına odunçorlu hemşehrilerimize taziyelerimizi sunar ölenlere rahmet dileriz
CEP.05352869583 Erol Karac
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
08 Mart 2013, Cuma
10:15

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

8 MART DÜNYA KADINLARINI GÜNLERİNİ KUTLUYORUM

8 Mart 1957’de ABD’nin New York kentinde dokuma işçilerinin daha iyi çalışma koşulları ve eşit işe eşit ücret istemi ile başlattığı mücadelede 129 işçinin hayatını kaybettikleri gündür. Alman Sosyal Demokrat Partisi'nden Clara Zetkin’in, 1910 yılında 8 Mart gününü Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanması yönünde karar çıkartmıştır
“Kadınların her alanda eşitçe var olabilme mücadelesi, aynı zamanda emek-sermaye çelişkisi düzleminde emeğin de özgürleşme mücadelesidir. Kadın emeğinin mevcut ekonomik ve sosyo-kültürel yapıda daha şiddetli bir sömürüye tabi kalması, sadece kadınların değil, tüm işçi sınıfının, tüm emekçilerin sorunudur. Emeğin mücadelesi ancak toplumsallaşmış kadın emeğinin de örgütlü mücadelesi ile başarıya ulaşabilecektir. Bugün çalışma yaşamında güvencesiz, kayıt dışı, düşük ücretli istihdama doğru hızla yönelen yapısal dönüşüm , en fazla kadın emeğini vurmaktadır” “8 Mart, Dünya Kadınlarının Birlik Mücadele ve Dayanışma Günü olarak kadın hareketinin bir simgesidir, bugün kapitalizmin iç boşaltıcı/kavram karıştırıcı operasyonlarının ardından ana akım medya aracılığı ile dünya genelinde sadece kutlanan bir gün haline geldi. Kapitalizmin sömürüsüne, erkek egemenliğine karşı direnişin ve eşitsizliğe karşı bir mücadele günüdür. 8 Mart dünya kadınlarının günlerini kutluyorum.

Yukarı          
 
Gönderen:
Aziz KARAKOYUNLU

Yer:
Bolu

Tarih:
04 Mart 2013, Pazartesi
17:33

Alıntı Yap: Aziz KARAKOYUNLU

Merhum Bahattin Aycan'a ALLAH'TAN Rahmet ,Ailesine ve akrabalarına başsağlığı dilerim.
Yukarı Mail: aziz emlakoto@hotmail.com         
 
Gönderen:
Kutbettin POLAT

Yer:
İzmir

Tarih:
01 Mart 2013, Cuma
11:42

Alıntı Yap: Kutbettin POLAT

Sonsuza kadar susun
Ya şimdi ayağa kalkar, demokratik tepkinizi ve isyanınızı ortaya koyarsınız, ya da yaşayacağınız onursuz acıları içinize gömer sonsuza kadar içinizden kahredip susarsınız.
Suriye için ABD’nin savaş ve müdahale bahanesi ve kınınızı çizgisi en yetkili ağızlardan kimyasal silahlar olarak açıklanmıştır. Suriye böyle bir planı olmadığını belirtmesine rağmen hiç bir değeri yoktur. Sahte istihbarat raporları ve medya operasyonları Beşar Esad’ın muhalif görüntüsü altındaki teröristlere karşı kimyasal silah kullanmak üzere olduğunu söylemektedir. Gerçi biz bu filmi 2003 Irak savaşı öncesinde de görmüştük ama anımsamak isteyen yok.
Suriye kuşatılmış durumdadır. Türkiye’den, Ürdün’den, Suudi Arabistan’dan ve İsrail’den silahlar Suriye’ye doğru tevcih edilmiştir. Ürdün’de AK) ve Ürdün Silahlı Kuvvetleri 2 aydır kimyasal savaş eğitimi yapmaktadır.
Kuşatmanın batısı da tamamdır. Şu anda Akdeniz’de Suriye yaklaşma sularında Eisenhower uçak gemisi vurucu grubu ve Iwo Jima amfibi saldırı gemisi grubu dahil 17 savaş gemisi, 70 savaş uçağı, 2500 u deniz piyadesi olmak üzere yaklaşık 10 bin ABD askeri saldın için emir beklemektedir. Yine burada bulunan savaş gemilerinden 4 u Aegis Savaş Sistemi ne sahip olup Kürecik’te bulunan Füze Kalkanı Sistemi’nin önemli bir parçası olan radar ile entegre çalışmaktadır. Bunun anlamı şudur, bilgi pası Türkiye’den Müslüman’ın kafasına inecek füze ABD’den.
Allah yoluna cenk edelim şan alalım şan
Kuranda vadediyor Hazret-i Yezdan
Saygılar sunarım.
Türker Ertürk
Yukarı          
 
Gönderen:
Mahir ferah

Yer:
Tekirdağ

Tarih:
27 Şubat 2013, Çarşamba
11:45

Alıntı Yap: Mahir ferah

BAHATTIN AYCAN a Allahtan rahmet diler eş dost ve akrabalarına sabırlar diliyorum mekanı cennet olsun
Yukarı          
 
Gönderen:
Kahraman VARDI

Yer:
İzmir

Tarih:
27 Şubat 2013, Çarşamba
11:08

Alıntı Yap: Kahraman VARDI

Hocam ....Yazdıklarınıza katılıyorum her hecesi yüzde yüz doğru da bu millet neden hala AKP'ye oy veriyor toplum bilimciler araştırmalı.Bu iktidarın dışında başka bir iktidar İmralı ile bu derecede işbirliği yapsaydı oy almak deği, inan milletvekilleri sokağa çıkamazdı..
Yukarı Mail: Kahramanvar@mynet.com  Web: Bulanık tutkusu       
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
26 Şubat 2013, Salı
23:22

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

SAĞLIKTA GELİNEN NOKTA
"Hekimlik mesleğini değersizleştirmek, hekimlik onurunu ayaklar altına almak, halkı hekimlere karşı kışkırtarak, saldırılara ve şiddet ortamına açık hale getirmek, atama kısıtlamaları, ağır iş yükü nöbet ve çalışma saatleri, hekimlerin ceza ve tazminat davaları, adaletsiz performans uygulaması, düşük ücret, serbest çalışma hakkını ortadan kaldırmak, muayenehane, tıp ve dal merkezleri ve polikliniklere karşı neredeyse terör boyutuna varan baskılar yapmak, öğretim üyelerine getirilen çalışma kısıtlamaları, tıp ve tıpta uzmanlık eğitiminin kalitesini düşürmek, akademik personele ciddi baskılar yapmak,sağlık sistemini ve çalışanların statüsünü yap-boz uygulamalarla karmaşaya sokmak" olmuş gelinen nokta işte bu.
               
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2080 Toplam Sayfa Sayısı: 208
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 29. 30. 31. 32. 33. . . . 206. 207. 208. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi