Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Osman BAHÇECİ

Yer:
İzmir

Tarih:
27 Eylül 2010, Pazartesi
08:59

Alıntı Yap: Osman BAHÇECİ

Kardeşim Kahraman
Annenin vefatına çok üzüldüm.Allahtan rahmet diliyorum.Başınız sağolsun sabırlar dilerim.

Sevgili Osman Bahçeci :
merhaba sitemize hoş geldiniz.şahsınızda tüm Bahçeci ailesine selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Görüşmek dileğiyle..!
Yukarı          
 
Gönderen:
Halil USANMAZ

Yer:
Uşak

Tarih:
27 Eylül 2010, Pazartesi
08:56

Alıntı Yap: Halil USANMAZ

Kahraman;
Annenin vefatını üzüntüyle öğrendim.Kendisine Allah'tan rahmet,sana ve kardeşlerin ile yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim.
Yukarı          
 
Gönderen:
giyas demokrat

Yer:
Diğer

Tarih:
26 Eylül 2010, Pazar
20:16

Alıntı Yap: giyas demokrat

Sevgili Kahraman vardı kardeşim..
Annenizin vefatına üzüldüm. Allahtan rahmet, sana ve şahsında tüm Vardı kardeşlerine, yakınlarınıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
     
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
26 Eylül 2010, Pazar
10:09

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

SEVGİLİ BULANIKLILAR ve DEĞERLİ DOSTLARIM.
İlk sitemizin oluşumundan bu güne dek arayan, izleyen,ve daima yanıbaşımızda bizleri hiç yalnız bırakmayan, Sayın Kutbettin Polat'a ,soyadı gibi Kahraman olan genç ozanımız Kahraman Vardı'ya,Sitelerimizin karizmatık'i, Metin Vardı ve Tekin Vardıya Oktay Çoşkun'a, Cemil Özdemir'e,önüne gelen yazıları şıvırttayan sevgili Süleyman Ferah'a,Yüreği sevgi dolu sevgisini bizlerle her durumda her koşulda paylaşan yüzünde kötülüklerin izi olmayan Sevgili Şener Güneri'ye, ve İstanbuldan Şahsettin Gümüş'e, şiirlerini zevkle okuduğumuz ve daima okuyacağımız toplumumuza umut vadeden Umudumuz Ahmet Umut'a, Bulanık'ın aşkı yüreğinde kor ateşi olan Hüseyin Gökdağ'a.Sabri Hacan'a ve yine son kuşağının yetiştirdiği ozanlarımızdan Fuat Üstündağ'a ,Soyadı gibi Demokrat olan Giyas Demokrat'a yüreği Bulanık sevgisi ve Vatan hasretiyle dolu olan İmdat Temur'a İzmirden Necdet Avcıy'a Şenol Köylü'ye,Birol Köroğluna ve Cumhur Köroğluna aramızdan kopmayan gerçek bir Bulanıklı olduklarını her fırsatta ortaya koyan. İstanbuldan,Musa Turan ve , Ankara'dan Önder Gürbulak'a ,şair Abdurrahman Karakoyun'a, Bolu'dan bizi yalnız bırakmayan yüreğimizde yaşayan adı gibi Aziz olan, Aziz Karakoyun'a, Güzel ve anlamlı yazılarıyla sitelerimize güzellik katan yüreği bizimle olan İbrahim Uludağ'a, Balıkesir'den zaman zaman bizlere katılan Orhan Arslan'a, Kocaelinden ,Erhan Bölge Tekin'e , Ağrı ilimizden Şamil Tanay, İzmirden Serdar Kostaya ve Ertuğrul Beyaztaş'a ve Face booktaki bulanıklılara, pembe yanaklı kızımız, Birsen Buzlukaya'ya.Edebi ve kültürel yazılarıyla daima bizlere katkı sunan Sevgili Mahir Ferah'a çocukluk arkadaşım.Mesut Korukluoğlun'a, Burhan Yardımcı ve Yavuz Polat'a, Sevgili İlhami ve Arslan Ülker Kardeşlere, Tekir dağdan Sayın Osman Durmuş;a, İzmirden İsmail Daşdemir'e Öğrencim Sevgili Adnan Bağrıyanık'a Balikesirden Sevgili Yakup Özcan'a , Bursadan Sevgili Mehmet Erdoğan'a ve İdris Yeniye, Vatan hasreti çeken Sevgili.Hayali Kemalli'ye, teknoloji ile yeni tanışıp aramıza katılarak katkı sunan Başkan Sevgili Mehmet Çelik'e ve Cengiz Esen'e,ve Kazaska oyunlarıyla hayallerimizi süsleyen İzmir'den Sevgili Nevzat Turuncu'ya, Mehmet Bağcı'ya, Nimet Göktaş'a, yazılarıyla katılan Sevgili Nurettin Ural'a, Sevgili Halil Usanmaz ve Şenol Köylüye,,Ankara'dan Sevgili Necettin Aslan ve Cumhur Köroğluna .Bizleri sessiz çoğunluk olarak izleyen İzmir-Bursa- Ankara yurdumuzun çeşitli yörelerinde yaşayan hemşehrilerime,aramıza katılan gençlere,'' tüm şavşatlı hemşehrilerime ve bu arada unuttuklarıma kucak dolusu selam ve sevgilerimi gönderiyorum.Yaşamlarında başarı ve şans diliyorum.Hoşça Kalın Dostça kalın...!
Yukarı          
 
Gönderen:
ÖZMEN KOSTA-SERDAR KOSTA

Yer:
Diğer

Tarih:
25 Eylül 2010, Cumartesi
20:04

Alıntı Yap: ÖZMEN KOSTA-SERDAR  KOSTA

MUHTEREM KAHRAMAN HOCAMIZIN MUHTEREME ANNESİ CENAB-I-HAKK'IN GEL EMRİNE İTTİBA EDEREK ALEM-İ- EBEDİYETE, RAHMET-İ-RAHMAN'A YÜRÜMÜŞTÜR. EBEDİYETE İNTİKAL EDEN MERHUMEYE CENAB-I-HAK'TAN RAHMET VE MAĞFİRET DİLER, EVLAD VE TORUNLARINA BAŞ SAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLER, TAZİYELERİMİZİ BİLDİRİRİZ. ALLAH RAHMET EYLESİN.
Yukarı          
 
Gönderen:
GÖKHAN GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
24 Eylül 2010, Cuma
13:44

Alıntı Yap: GÖKHAN GÜNEY

TAZİYE:
SEVGİLİ KAHRAMAN VARDI.ZATEN TEZDEN ŞEKERLER GİDERLER.NE MUTLU ŞEKER ANAMIZA Kİ   ADI GİBİ KAHRAMAN OLAN KAHRAMAN EVLATLAR BIRAKMIŞ ÜLKEMİZ İÇİN...GEÇMİŞ OLSUN VARDI AİLESİNİN ACILARINI PAYLAŞIYORUM.MERHUME ŞEKER ANAMIZA GÜNEY AİLESİ OLARAK TAZİYELERİMİZİ SUNUYOR RAHMET DİLİYORUZ.
Yukarı          
 
Gönderen:
SÜLEYMAN FERAH

Yer:
Diğer

Tarih:
24 Eylül 2010, Cuma
12:33

Alıntı Yap: SÜLEYMAN FERAH

DEĞERLİ ARKADAŞIMIZ KAHRAMAN HOCANIN ANNESİ ŞEKER HANIMEFENDİNİN VEFATINI ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENDİM KENDİSİNE ALLAHTAN RAHMET DEĞERLİ VARDI AİLESİ FERTLERİNE BAŞSAĞLIĞI SABIR VE METANET DİLİYORUM.
MEKANI CENNET OLSUN.
Yukarı          
 
Gönderen:
Fuat Üstündağ

Yer:
Diğer

Tarih:
24 Eylül 2010, Cuma
11:11

Alıntı Yap: Fuat Üstündağ

Sevgili Kahraman Annenize Allahtan rahmet, sana ve şahsında tüm kardeşlerine, yakınlarınıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olur inşallah.
Yukarı          
 
Gönderen:
Kutbettin POLAT

Yer:
İzmir

Tarih:
24 Eylül 2010, Cuma
10:32

Alıntı Yap: Kutbettin POLAT

Bulanık İlçemizin değerli kişiliklerinden Savaş ve Kahraman arkadaşlarımızın anneleri merhume Şeker VARİ'ya Allah'tan Rahmet yakınlarına sevenlerine ve ailesine başsağlığı dileriz.İnayet-Kutbettin POLAT
Yukarı          
 
Gönderen:
ÖNDER GÜRBULAK

Yer:
Ankara

Tarih:
24 Eylül 2010, Cuma
09:53

Alıntı Yap: ÖNDER GÜRBULAK

DEĞERLİ ARKADAŞIM KAHRAMAN VARDI'NIN ANNESİ ŞEKER VARDI HANIM EFENDİYE VE HEŞERİMİZ AHMET AYAN'A ALLAHTAN RAHMET DİLER VARDI VE AYAN AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI TAZİYELERİMİZİ SUNARIZ.ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN.
   
                     
                      GÜRBULAK AİLESİ ADINA
                    NİDAİ GÜRBULAK VE OĞULLARI
Yukarı Mail: o-gurbulak@hotmail.com         
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2098 Toplam Sayfa Sayısı: 210
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 122. 123. 124. 125. 126. . . . 208. 209. 210. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi