Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Kutbettin POLAT

Yer:
İzmir

Tarih:
26 Mart 2014, Çarşamba
20:50

Alıntı Yap: Kutbettin POLAT

Bulanık'ımızın saygı değer eğitim emekçisi Merhum Veysi DANIŞMAN'A Allah'tan Rahmet yakınlarına,sevenlerine ve aile bireylerine başsağlığı dileriz.Ruhu şad,günahları af ola.AMİN
Yukarı          
 
Gönderen:
Kahraman VARDI

Yer:
İzmir

Tarih:
26 Mart 2014, Çarşamba
17:28

Alıntı Yap: Kahraman VARDI

çatık kaşları,dik bakışlarıyla hep Atatürk'e benzettiğim değerli eğitimci yüreği vatan ve insan sevgisiyle dolu dedemiz Veysel öğretmenime Allah'tan rahmet .Yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum.
Yukarı Mail: Kahramanvar@mynet.com  Web: Bulanıktutkusu       
 
Gönderen:
atilla yetkiner

Yer:
Muş

Tarih:
24 Mart 2014, Pazartesi
22:33

Alıntı Yap: atilla yetkiner

İlkokuldan öğretmenim Bulanıkta kaldığımız dönemlerde kapı bir komşumuz değerli insan Tüm Bulanıklıların kalbinde yer eden Veysi Hocam mekanın cennet olsun Allahtan yakınlarına sabırlar ihsan etmesini diler taziyatlarımı bildiririm.
Yukarı          
 
Gönderen:
AZİZ KARAKOYUNLU

Yer:
Diğer

Tarih:
24 Mart 2014, Pazartesi
11:39

Alıntı Yap: AZİZ KARAKOYUNLU

BULANIK'IN EN BÜYÜK EĞİTİM ÇINARI SAYGIDEĞER HOCAMIZ,VEYSİ DANIŞMANIN VEFATINI SİTENİZDEN ÖĞRENDİM.ÖMRÜNÜ EĞİTİM VE ÖĞRETİME ADAMIŞ,BİNLERCE İNSAN YETİŞTİRMİŞ,HAYATINI HEP GÜZELLİKLERE VERMİŞ VE KALBİMİZDE GÜZELLİKLER BIRAKARAK,BİZLERE VEDA ETMİŞTİR.RUHUN ŞAD MEKANIN CENNET OLSUN SAYIN VEYSİ HOCAM .SENİ HEP ANACAĞIZ.BAŞTA AİLESİ OLMAK ÜZERE TÜMSEVENLERİNE TAZİYELERIMİ SUNAR,BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİ İLETİRİM.
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com.  Web: BOLU       
 
Gönderen:
Yılmaz ARSLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
23 Mart 2014, Pazar
22:27

Alıntı Yap: Yılmaz ARSLAN

Değerli baş öğretmenim sayın Veysi DANIŞMAN ın vefatından dolayı büyük üzüntü duymaktayım.Böylece Bulanık bir dev çınarını daha kaybetmiş oluyor.Kendisine allahtan rahmet,tüm aile fertlerine ve yakınlarına taziyelerimi sunuyorum.Mekanın cennet olsun öğretmenim.
Yukarı Mail: yilmazarslan06@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
23 Mart 2014, Pazar
20:55

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
Bulanık'ın ilk yerli aile büyüklerinden .Bulanık'ın Başöğretmeni Sayın Veysi Danışman'ın   Bulanık'ta vefat ettiğini derin üzüntülerimle öğrendim.Bu yıl kendisini ziyaret etmiştim uzun uzun sohbet etme imkanı buldum.Sobbet esnasında Bulanık'lı gençlere ne tavsiye edersiniz sorusuna ? cevabı" zinhar siyasete bulaşmasınlar" dedi; Veysi Bey 1925 rumi,1341 Bulanık'da doğdu yaşamında sadece bir ders yılı Bitlis Gaziilkokulunda,geri kalan 36 yılını Bulanık gençlerinin eğitim ve öğretimi için harcadı, emek verdi ter döktü.Döneminde yetiştirdiği insanlar hayatlarını onun tebeşerli ellerine borçludurlar.Benimde ilk okulda öğretmenimdi.Dsiplinliydi bu konuda ödünsüzdü tek amacı bizleri yetiştirmekti ,yelek üstüne köstekli saat taşırdı.Onu komutana benzetirdim. Kahveyi çok severdi kahve onun vazgeçilmez tutkuları arasındaydı yaylaya giderken uğrar kahvesini içerdik.Orta yaylanın müdavimiydi. Her Bulanıklı gibi onu sever ve sayardım.Ona minnettarız şükranlarımla yadediyorum. Bulanık dev bir eğitim çınarını kaybetmiştir.Güney aileleri olarak taziyelerimizi sunuyor merhuma rahmet diliyoruz güle güle sayın öğretmenimiz.Mekanın cennet olsun..

ERİŞİM:05306874113--05079950426 Edip Danışman
Yukarı          
 
Gönderen:
YÖNETİM

Yer:
Ankara

Tarih:
22 Mart 2014, Cumartesi
09:48

Alıntı Yap: YÖNETİM

'NUS İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKTİR,TEKTİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.
ZİYA PAŞA
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
18 Mart 2014, Salı
14:05

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

18 mart çanakkale şehitlerini anma günü

Bugün; Türk savaş tarihine altın harflerle yazılan,18 Mart 1915 tarihinde kazanılan, Çanakkale Zaferi’ni kutlamanın ve vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin “Şehitler Günü’nü” idrak etmenin gururunu yaşıyoruz.
Tarihin her sayfasını aydınlatan değerlerimize saldıran emperyalistlere karşı, verilen mücadelemizin başarısıdır böyle bir zafer, tarih sahnesinde başka hiçbir ulusa nasip olmamıştır.
Çanakkale Savaşı yalnız bizim tarihimizin değil yakın dünya tarihinin en önemli savaşlarından biridir.
Bu vatan, 250.000 genç, aydınını toprağa vermiş, bunlardan; Bulancaklı İdris, Kınalı Hasan, Cideli Mahmut Çavuş, Bigalı Mehmet, İstanbullu mektepli Mehmetler, aynı isimde, aynı yürekte, yurdun dört bir yanından gelerek aynı yerde, buluşmuş, Çanakkale’den geçit vermeyip, şehitlik mertebesine ulaşarak canlarını vermişler ve "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ" demiş destanını yazmışlar .Bu savaşta hayatlarırn kaybeden kahramanları minnet ve şükranlarımla anıyorum.


Yukarı          
 
Gönderen:
AZİZ KARAKOYUNLU

Yer:
Bolu

Tarih:
17 Mart 2014, Pazartesi
23:34

Alıntı Yap: AZİZ KARAKOYUNLU

BİRİCİK ABLAM GÜLDANE (ÇİNİ LAKAPLI)nın ÖLÜMÜ NEDENİYLE, BİZLERİ TELEFON FACEBOOK TWİTTER YOLUYLA ARAYAN TÜM ARKADAŞLARIMA, DOSTLARIMA VE HEMŞERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYOR HERKESE SONSUZ SAYGILARIMI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
17 Mart 2014, Pazartesi
21:04

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY


" EYBE KENDİNİ BİLMEZ SOYSUZ GAFİL SANANE."
Bir bahçeye giremezsen, durup seyran eyleme. Bir gönül yapamazsan, yıkıp viran eyleme.Size söylüyor.
Yunus Emre ...
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2149 Toplam Sayfa Sayısı: 215
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 9. 10. 11. 12. 13. . . . 213. 214. 215. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi