Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Halil USANMAZ

Yer:
Denizli

Tarih:
10 Eylül 2014, Çarşamba
08:44

Alıntı Yap: Halil USANMAZ

Sıdık Yetkiner abinin vefatını üzüntüyle öğrendin.Kendisine Allah'tan rahmet başta Şadi olmak üzere bütün aile efradına başsağlığı dilerim.
Yukarı          
 
Gönderen:
AZİZ KARAKOYUNLU

Yer:
Diğer

Tarih:
23 Ağustos 2014, Cumartesi
13:25

Alıntı Yap: AZİZ KARAKOYUNLU

Bulanık'ın değerli simalarından,değerli insan Sıddık Yetkiner,Ağabeyimizin vefatını sitenizden üzüntüyle öğrendim.Bulanık bir çınarını daha kaybetti. Bu güzel insan bizlere ve tüm Bulanıklılara derin izler ve güzellikler bırakarak,aramızdan ayrılmıştır.Onu hiç unutamayacağız,Ruhun şad,mekanın cennet olsun,Sevgilli Ağabeyimiz.Başta Ailesi olmak üzere,yakınlarına,dostlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com         
 
Gönderen:
adnan gökçe

Yer:
Diğer

Tarih:
21 Ağustos 2014, Perşembe
14:20

Alıntı Yap: adnan gökçe

allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah
Yukarı Mail: adnangkc@mynet.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
20 Ağustos 2014, Çarşamba
20:03

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
Bulanık yerli ailelerinden Mehmet Emin oğlu 1929 Doğumlu M.Sddık Yetkiner'in ölüm haberini az önce Yıldız Üçtepe Hanımefendiden üzüntülerimle öğrenmiş bulunuyorum.M.Sıtkı Yetkiner Bulanık halkının Sevgilisi ve Kuşağının beyendisiydi.Aynı zamanda Bulanık'tan Kore savaşlarına katılan ilk Gazilerimizdendir.Barış severdi.Dostluğu ödünsüzdü.Uzlaştırıcı rolleri önemliydı.Varsılın değil yoksulun yanında yer alırdı.Bir daha Sıtkı Yetkinerler gelirmi bilinmez ama onu tanıyan kuşaklar minnetle yadedeceklerdir.Bu kadirşinas insanımızı
uğurlamanın ne denli zor olduğu bilinmelidir.
Yetkinerler ailelerine Güney aileleri olarak taziyelerimizi sunuyor Merhuma Allahtan rahmetler diyoruz mekanı cennet olsun.
Güle güle Bulanık'ın beyefendisi.


Yukarı          
 
Gönderen:
Musa Turan

Yer:
Diğer

Tarih:
09 Ağustos 2014, Cumartesi
00:07

Alıntı Yap: Musa Turan

Mesaj Sahibi: MUSA TURAN
Gökhan hocam büyük emek verip yazdığınız bu değerli kitabınız bugün elime geçti mükemmel olmuş aklınıza yüreğinize bileğinize sağlık çok teşekkür ederiz tüm Bulanıklılar kendilerini okudukça Bulanık anılarını yaşayacaklar gerçekten çok güzel sana ve emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim benimde azda olsa bir katkım olduğu için mutlu oldum görüşmek dileğiğle hoşça kalın sağlıklı kalın.

NOT: SEVGİLİ MUSA TURAN MERHABA :BU KİTAP MAZİDE KALAN BULANIKLILAR İÇİN GELECEĞE YANSITILMAK İSTENEN DOSTUKLARA VE GÜZELLİKLERE ADANMIŞ ÖZLEMLERİMİZDİR.BU KITABIN HAZIRLANMASINDA BANA DESTEK VEREN SÖZDE BULANIKLILAR OLMAYIP,SİZİN GİBİ ÖZDE BULANIKLILARDAN ALDIĞIM DESTEK VE YARDIMLAR SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI .TÜM BULANIKLILARA HAYIRLI OLSUN.TEŞEKKÜRLER HOŞÇA KAL,SEVGİYLE KAL.
GÖKHAN GÜNEY

Yukarı          
 
Gönderen:
Kahraman Vardı

Yer:
İzmir

Tarih:
09 Ağustos 2014, Cumartesi
00:04

Alıntı Yap: Kahraman Vardı

Mesaj Sahibi: Kahraman VARDI
Merhabalar
Gökhan Hocamın hazırlamış olduğu ‘’Dünden Bugüne BULANIK ‘’ kitabı Perşembe günü elime geçti bu güzel çalışması için hocama çok çok teşekkür ediyorum.Bu kitabı hazırlarken hocam hemen hemen her aşamasını benimle paylaşmasına rağmen bu kadar kapsamlı ve içerikli bir kitap beklemiyordum.Bizim kuşağın içerisinde yaşadıklarını,gördüklerini,şahit oldukları olayları bulacağı bu güzel eser için hocam sizi ve emeği geçenleri alkışlıyorum unutulan anılarımızı bize yeniden yaşattın.
Her kare resim her satır gözlerimizi yaşarttı gözden ırak olan,gönülden de ırak olur ata sözünü bu eserle çürüttünüz.Sağ olunuz ‘’ORDA BİR BULANIK VAR GİTMESEK DE,GELMESEK DE O BULANIK BİZİM BULANIK…..Selamlar……….

Yukarı          
 
Gönderen:
Prof.Dr.Dursun Gökdağ

Yer:
Eskişehir

Tarih:
09 Ağustos 2014, Cumartesi
00:02

Alıntı Yap: Prof.Dr.Dursun Gökdağ

Mesaj Sahibi: Prof.Dr.Dursun Gökdağ
Prof.Dr.Dursun GÖKDAĞ
     
Açıköğretim sınavları nedeniyle Eskişehir'de değildim. Kitabı yeni elime aldım. Çok emek vermişsin eline , aklına sağlık. Bende olduğu gibi yaşı 60-65'i geçenlerde açık anı çağrıştıracak...
Sonra iyi bir başvuru kitabı olmuş. Tekrar teşekkür ediyor, sağlıklar diliyorum.

[/QUOTE]
Yukarı          
 
Gönderen:
Kutbettin polat

Yer:
İzmir

Tarih:
08 Ağustos 2014, Cuma
23:59

Alıntı Yap: Kutbettin polat

Mesaj Sahibi: Kutbettin POLAT
Kutbettin POLAT
Çok değerli Gökhan Ağabeyim:"DÜNDEN BUGÜNE BULANIK" adli kitabınızı ilk olarak bana ulaştırdığınız için sizlere çok çok teşekkür ederim.Kargodan alıp poşeti dikkatli bir şekilde heyecan ve merakla açtım.Elime aldığımda kitabin o ilk görünüşü zaten beni mutlu etti.Kitabın parlak kuşe kağıdına basılması bile içinde ki içeriğinde bunu kadar özenli,özverili uzun zaman ve emeğin karşılı olduğunu anladım.Bir solukta kitabin yarısına geldiğimin farkında bile olamadım.Sunulan istatistik bilgilerin tam kaynağından edinilip,Kaynakçasından aynı sayfada yazılması ayrı bir emek ve uğraşın olduğunu gösteriyor.Bizim kuşak orada doğup,büyüyüp hayat bulduğu için bu eserin anlamı bir başka! Benim önerim;Babası bulanıklı olup ta Bulanık'ı bilmeyenler için doyurucu,olgun ve geniş bir kaynak.Bu değerli eseri Ben Bulanıklı'yım diyen bütün dost yaren ve yoldaşların okumalarını arzularım.Kitabınızı okuduktan sonra benim söyleyebilecek tek şey kaleminize.yüreğinize ve beyninize sağlık. İyi ki sizin gibi değerli büyüklerimiz var.Saygılarımla..

Yukarı          
 
Gönderen:
Mehmet EMİN

Yer:
Diğer

Tarih:
08 Ağustos 2014, Cuma
16:32

Alıntı Yap: Mehmet EMİN

Web siteniz başarılı bir çalışma olmuş.Emeği geçenlere teşekkürler.
Yukarı Mail: bilgi@ankarauroloji.com  Web: www.ankarauroloji.com       
 
Gönderen:
serdar kosta

Yer:
Diğer

Tarih:
25 Temmuz 2014, Cuma
20:03

Alıntı Yap: serdar kosta

Rahmi Vardı'nın yazısını okudum tamamen haklı tamamen doğru.Üzerine eklenecek bir şey varsa geçenlerde internette Rastladığım Cübbeli Ahmed Hocanın tercüme ve tefsirini yaptığı iki hadisin açıklamaları. Bunların verecekleri zararlar ve sünnete göre konumla rını anlatıp bunlara uyanın dünya ve ahirette helak olacağını ifade ediyordu.Anlaşılan islam coğrafyasında ve ümmetin genelinde bundan sonra hem yanlışa sapıp helak olacakların hem de uğranılacak dünyevi zararların son bulması için yakın zamanda pek iç açıcı bir şey görünmüyor. Bizlere düşen islamı doğru anlamak, doğru anlatmak en önemlisi doğru yaşamak ve SÜREKLİ DUA VE NİYAZLA CENAB-I-HAKK'A SIĞINMAK. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2196 Toplam Sayfa Sayısı: 220
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 9. 10. 11. 12. 13. . . . 218. 219. 220. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi