Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
serdar kosta

Yer:
Diğer

Tarih:
25 Temmuz 2014, Cuma
20:03

Alıntı Yap: serdar kosta

Rahmi Vardı'nın yazısını okudum tamamen haklı tamamen doğru.Üzerine eklenecek bir şey varsa geçenlerde internette Rastladığım Cübbeli Ahmed Hocanın tercüme ve tefsirini yaptığı iki hadisin açıklamaları. Bunların verecekleri zararlar ve sünnete göre konumla rını anlatıp bunlara uyanın dünya ve ahirette helak olacağını ifade ediyordu.Anlaşılan islam coğrafyasında ve ümmetin genelinde bundan sonra hem yanlışa sapıp helak olacakların hem de uğranılacak dünyevi zararların son bulması için yakın zamanda pek iç açıcı bir şey görünmüyor. Bizlere düşen islamı doğru anlamak, doğru anlatmak en önemlisi doğru yaşamak ve SÜREKLİ DUA VE NİYAZLA CENAB-I-HAKK'A SIĞINMAK. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.
Yukarı          
 
Gönderen:
ecrin

Yer:
Diğer

Tarih:
14 Temmuz 2014, Pazartesi
14:40

Alıntı Yap: ecrin

sitenizi beğendim devamlı takip edicem
http://www.koraysporfutbol.com/adidas-classic-krampon
Yukarı Mail: ecrin@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan Güney

Yer:
Van

Tarih:
01 Temmuz 2014, Salı
22:17

Alıntı Yap: Gökhan Güney

Sevgili barış traş,merhaba canım kitabı aceleci ve minderden kaçan güreşçi edasıyla okumuşsunuz.
1-Sayfa 262 de aileler başlığı altında 19.sırada traş aileleri yazılıdır.
2-Arka sayfada ekli haritada da ev yerleriniz bellidir.
3.Sayfa 334 de sağ alt kısımdaki 2 numaralı resme bakabilirsiniz teşekkürler
4-Eksiklikler varsa bidirirseniz sevinirim.
selam sevgiler.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
18 Mayıs 2014, Pazar
09:34

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

DEĞERLİ BULANIKLILAR,

"DÜNDEN BUGÜNE BULANIK" adlı beklenen kitapı çıktı. Hayırlı olsun.

Yaklaşık on yıla yakın bir süredir ilgilendiğim Bulanık çalışmalarım “DÜNDEN BUGÜNE BULANIK" adıyla kitaplaşmış bulunuyor. Sizlerden aldığım ilhamla kaleme aldığım bu kitap benim kadar sizin de eserinizdir. Çünkü bu öykünün asli kahramanları yaşayan ve ebediyete intikal etmiş olan yaşadıkları mekana güzellikler katan Bulanıklılardır.

“DÜNDEN BUGÜNE BULANIK" tarihe kayıt düşmeyi amaçlamakla birlikte BulanıK'ın müstesna geçmişine ve bu gününe bir başlangıçtır. İddiası Bulanık'ı bundan sonra yazacak olanlara yol açmaktır. Bunu başardığı ölçüde amacına ulaşmış olacaktır.

Kitabımı okuyan hemşerilerimin eleştiri ve önerileri kitabın yeni baskılarında mutlaka dikkate alınacaktır. Bu bakımdan kitabım bitmiş sayılmaz. Bulanık bir sevdadır bir aşktır, bir tutkudur. Büyük sevdaların ve tutkuların hiç bir zaman sonu gelmez. Hep kendini hatırlatarak içimizde yaşar Tıpkı Bulanık gibi…

Kitap temin için.ANKARA TEL:05058108158
                        İZMİR TEL:05325099969
                        BURSA TEL:05053878001
                        MENEMEN :05056010286
                        BULANIK    :05325598213
Yukarı          
 
Gönderen:
serdar kosta

Yer:
Diğer

Tarih:
09 Mayıs 2014, Cuma
19:38

Alıntı Yap: serdar kosta

Sayın Gökhan hocam kitabınızı aldım teşekkür ederim.Önümüzdeki hafta içi gereğini yapacağım.Takdir ettiğiniz bir fiyat varsa bildirirseniz sevinirim.Kitabı biraz gözden geçireyim düşündüklerimi de iletirim. Allah'a emanet olun.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
03 Mayıs 2014, Cumartesi
23:31

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

Sevgili Serdar Merhabalar.
Ben iyiyim teşekkürler adresinizi gönderirseniz kargo ile en kısa zamanda kitabınız elinize ulaşacaktır.Duyarlılıklarınız için tekrar teşekkür ederim.Selam ve sevgiler.
Yukarı          
 
Gönderen:
Serdar KOSTA

Yer:
Diğer

Tarih:
01 Mayıs 2014, Perşembe
19:14

Alıntı Yap: Serdar  KOSTA

Gökhan hocam nasılsınız?Kitabınız hayırlara vesile olsun temennisiyle tarihe kayıt düştüğünüz için teşekkürler. Uzun zamandır internete girmediğim için kitabınızla alakadar olamadım.Ödemeli olarak gönderirseniz veya Menemen'den gönderirlerse sevinirim.İşim olmazsa Menemen'e gitmiyorum. Selamlar.

Yukarı          
 
Gönderen:
Kutbettin POLAT

Yer:
İzmir

Tarih:
01 Mayıs 2014, Perşembe
12:05

Alıntı Yap: Kutbettin POLAT

Emeğin, emekçinin, alın terinin, dayanışma, yardımlaşma,barış,kardeşlik ve sınıf mücadelesi günü olan 1 Mayıs’ımız kutlu olsun.Saygılarımla.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
01 Mayıs 2014, Perşembe
11:13

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

1 Mayıs’ın toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine katkı için bir fırsattır “ emek en yüce değerdir." emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışın yanındayız. Demokratik mücadelenin en önemli alanı emeğe saygıdan geçer. Bu vesile ile işçi ve emekçi vatandaşlarımızın bu anlamlı günlerini en güzel duygularımla kutluyor, saygılarımı sunuyorum.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
22 Nisan 2014, Salı
16:38

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

Mesaj Sahibi: Kutbettin POLAT
Çok değerli Gökhan Ağabeyim:"DÜNDEN BUGÜNE BULANIK" adli kitabınızı ilk olarak bana ulaştırdığınız için sizlere çok çok teşekkür ederim.Kargodan alıp poşeti dikkatli bir şekilde heyecan ve merakla açtım.Elime aldığımda kitabin o ilk görünüşü zaten beni mutlu etti.Kitabın parlak kuşe kağıdına basılması bile içinde ki içeriğinde bunu kadar özenli,özverili uzun zaman ve emeğin karşılı olduğunu anladım.Bir solukta kitabin yarısına geldiğimin farkında bile olamadım.Sunulan istatistik bilgilerin tam kaynağından edinilip,Kaynakçasından aynı sayfada yazılması ayrı bir emek ve uğraşın olduğunu gösteriyor.Bizim kuşak orada doğup,büyüyüp hayat bulduğu için bu eserin anlamı bir başka! Benim önerim;Babası bulanıklı olup ta Bulanık'ı bilmeyenler için doyurucu,olgun ve geniş bir kaynak.Bu değerli eseri Ben Bulanıklı'yım diyen bütün dost yaren ve yoldaşların okumalarını arzularım.Kitabınızı okuduktan sonra benim söyleyebilecek tek şey kaleminize.yüreğinize ve beyninize sağlık. İyi ki sizin gibi değerli büyüklerimiz var.Saygılarımla..

Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2187 Toplam Sayfa Sayısı: 219
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 9. 10. 11. 12. 13. . . . 217. 218. 219. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi