Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
28 Ekim 2014, Salı
21:44

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

Cumhuriyet Kurtuluşumuzun, kuruluşumuzun varlığımızın,birliğimizin,Özgür ve Aydınlık geleceğimizin Kurumsal ifadesidir.Cumhuriyetimizin ilanının 91.yılında kurtuluşumuzu ve kuruluşumuzu sağlayan ve Cumhuriyetimizi bizlere kazandıran.Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarını bir kez daha saygı minnet ve özlemle anıyor.Tüm yurttaşlarımın Cumhuriyet bayramlarını kutluyorum.

Gökhan GÜNEY
Yukarı          
 
Gönderen:
çetin Güney

Yer:
Ankara

Tarih:
28 Ekim 2014, Salı
15:30

Alıntı Yap: çetin Güney

Bulanığın önemli simalarından Ahmet Işık Beyefendi 22 Ekim Çarşamba günü ikamet ettiği Manisa’da hakkın rahmetine kavuştu. Böylelikle Bulanığın semasından bir yıldız daha kaydı gitti. Bulanığa değer katan çok az sayıda insandan biriydi. Yetenekleri, başarıları, hayat tarzı ile örnek bir insan olarak yaşadı ve unutulmaz izler bırakarak aramızdan ayrıldı. Değerli evlatları Şimşek, Şükran, Yılmaz, Nevin, Tuncay başta olmak üzere tüm Işık ailesine sabır diliyorum mekânı cennet olsun. (Taziye için Yılmaz Işık cep: 05327427110)

Çetin Güney/Ankara
Yukarı          
 
Gönderen:
ERKAN ÇAĞLAR

Yer:
İzmir

Tarih:
17 Ekim 2014, Cuma
23:07

Alıntı Yap: ERKAN ÇAĞLAR

ALLAHIM NASİP EYLESİN
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
06 Ekim 2014, Pazartesi
19:59

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

BARIŞ DOLU,MUTLU HUZURLU VE UMUTLU BAYRAMLAR ÖZLEMİYLE TÜM HEMŞEHRİLERİMİN BAYRAMLARINI KUTLUYORUM.
Yukarı          
 
Gönderen:
Fesih ÇELİK

Yer:
Osmaniye

Tarih:
29 Eylül 2014, Pazartesi
11:50

Alıntı Yap: Fesih ÇELİK

Bulanık'lı Hemşehrilerimin ve İslam Alleminin Kurban Bayramını Kutlar. Bayramın İnsanlığa Barış.Huzur ve Sağlık getirmesini Cenabı Allahtan niyaz ederim.

Fesih ÇELİK MUŞ
Yukarı Mail: geylaz@hotmail.com         
 
Gönderen:
Halil USANMAZ

Yer:
Denizli

Tarih:
10 Eylül 2014, Çarşamba
08:44

Alıntı Yap: Halil USANMAZ

Sıdık Yetkiner abinin vefatını üzüntüyle öğrendin.Kendisine Allah'tan rahmet başta Şadi olmak üzere bütün aile efradına başsağlığı dilerim.
Yukarı          
 
Gönderen:
AZİZ KARAKOYUNLU

Yer:
Diğer

Tarih:
23 Ağustos 2014, Cumartesi
13:25

Alıntı Yap: AZİZ KARAKOYUNLU

Bulanık'ın değerli simalarından,değerli insan Sıddık Yetkiner,Ağabeyimizin vefatını sitenizden üzüntüyle öğrendim.Bulanık bir çınarını daha kaybetti. Bu güzel insan bizlere ve tüm Bulanıklılara derin izler ve güzellikler bırakarak,aramızdan ayrılmıştır.Onu hiç unutamayacağız,Ruhun şad,mekanın cennet olsun,Sevgilli Ağabeyimiz.Başta Ailesi olmak üzere,yakınlarına,dostlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Yukarı Mail: azizemlakoto@hotmail.com         
 
Gönderen:
adnan gökçe

Yer:
Diğer

Tarih:
21 Ağustos 2014, Perşembe
14:20

Alıntı Yap: adnan gökçe

allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah
Yukarı Mail: adnangkc@mynet.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
20 Ağustos 2014, Çarşamba
20:03

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
Bulanık yerli ailelerinden Mehmet Emin oğlu 1929 Doğumlu M.Sddık Yetkiner'in ölüm haberini az önce Yıldız Üçtepe Hanımefendiden üzüntülerimle öğrenmiş bulunuyorum.M.Sıtkı Yetkiner Bulanık halkının Sevgilisi ve Kuşağının beyendisiydi.Aynı zamanda Bulanık'tan Kore savaşlarına katılan ilk Gazilerimizdendir.Barış severdi.Dostluğu ödünsüzdü.Uzlaştırıcı rolleri önemliydı.Varsılın değil yoksulun yanında yer alırdı.Bir daha Sıtkı Yetkinerler gelirmi bilinmez ama onu tanıyan kuşaklar minnetle yadedeceklerdir.Bu kadirşinas insanımızı
uğurlamanın ne denli zor olduğu bilinmelidir.
Yetkinerler ailelerine Güney aileleri olarak taziyelerimizi sunuyor Merhuma Allahtan rahmetler diyoruz mekanı cennet olsun.
Güle güle Bulanık'ın beyefendisi.


Yukarı          
 
Gönderen:
Musa Turan

Yer:
Diğer

Tarih:
09 Ağustos 2014, Cumartesi
00:07

Alıntı Yap: Musa Turan

Mesaj Sahibi: MUSA TURAN
Gökhan hocam büyük emek verip yazdığınız bu değerli kitabınız bugün elime geçti mükemmel olmuş aklınıza yüreğinize bileğinize sağlık çok teşekkür ederiz tüm Bulanıklılar kendilerini okudukça Bulanık anılarını yaşayacaklar gerçekten çok güzel sana ve emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim benimde azda olsa bir katkım olduğu için mutlu oldum görüşmek dileğiğle hoşça kalın sağlıklı kalın.

NOT: SEVGİLİ MUSA TURAN MERHABA :BU KİTAP MAZİDE KALAN BULANIKLILAR İÇİN GELECEĞE YANSITILMAK İSTENEN DOSTUKLARA VE GÜZELLİKLERE ADANMIŞ ÖZLEMLERİMİZDİR.BU KITABIN HAZIRLANMASINDA BANA DESTEK VEREN SÖZDE BULANIKLILAR OLMAYIP,SİZİN GİBİ ÖZDE BULANIKLILARDAN ALDIĞIM DESTEK VE YARDIMLAR SAYESİNDE ORTAYA ÇIKTI .TÜM BULANIKLILARA HAYIRLI OLSUN.TEŞEKKÜRLER HOŞÇA KAL,SEVGİYLE KAL.
GÖKHAN GÜNEY

Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2201 Toplam Sayfa Sayısı: 221
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 9. 10. 11. 12. 13. . . . 219. 220. 221. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi