Bulanık Tutkusu Ziyaretçi Defteri
                          Aynı Tutkuyu Paylaşıyoruz.                      Bulanık Tutkusu Ana Sayfa Tıklayınız.!
KAYITLAR  |  DEFTERE YAZ
Gönderen:
Metin GÜNEY

Yer:
Muş-Bulanık

Tarih:
11 Mart 2014, Salı
15:20

Alıntı Yap: Metin GÜNEY

Erol Doğru kardeşimizin ani ölümü bizleri ziyadesiyle üzmüştür.Ama ölüme ne çare,ne gelir elden.Başta sayın Arslan Doğru Öğtetmenimiz olmak üzere ailesini ve yakınlarına taziyelerimi bidirir Merhuma yüce Allah'tan rahmet dilerim.Yeri cennet olsun.
Yukarı          
 
Gönderen:
Özmen KOSTA-Serdar KOSTA

Yer:
Diğer

Tarih:
11 Mart 2014, Salı
00:15

Alıntı Yap: Özmen  KOSTA-Serdar  KOSTA

EROL DOĞRU'YA ALLAH'TAN RAHMET VE MAĞFİRET, BAŞTA ARSLAN HOCAMIZ OLMAK ÜZERE TÜM AİLESİNE VE ÇOLUK ÇOCUĞUNA BAŞSAĞLIĞI DİLER TAZİYE DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ. ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN.
Yukarı          
 
Gönderen:
Necettin ASLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
10 Mart 2014, Pazartesi
14:19

Alıntı Yap: Necettin ASLAN

Erol doğru nun vefatından dolayı Arslan DOĞRU hocamız başta olmak üzere ve tüm DOĞRU aileSİNE taziyelerimizi sunar merhuma allahtan rahmet dileriz.

ASLAN AİLSEİ ADINA
NECMETTİN VE NECETTİN ASLAN
Yukarı Mail: necettinaslan@hotmail.com         
 
Gönderen:
Yılmaz ARSLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
09 Mart 2014, Pazar
20:21

Alıntı Yap: Yılmaz ARSLAN

Erol doğru nun vefatından dolayı Arslan DOĞRU öğretmenime ve tüm aileye taziyelerimi sunar merhuma allahtan rahmet dilerim.
Yukarı Mail: yilmazarslan06@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
09 Mart 2014, Pazar
09:41

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE:
ARSLAN DOĞRU ÖĞRETMENMİZİN KARDEŞİ POLİS MEMURU EROL DOĞRU VEFAT ETMİŞTİR.AİLESİ VE YAKINLARINA ARSLAN ÖĞRETMENİME GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE TAZİYELERİMİ SUNUYOR MERHUMA RAHMET DİLİYORUM.
ERİŞM.05383001823 Fahrettin Doğru.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
07 Mart 2014, Cuma
20:53

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

Dünya Emekçi Kadınlar Günü her yıl 8 Mart'ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür.Kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır.

8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 129 kadın işçi can verdi. İşçilerin cenaze törenine 10.000'i aşkın kişi katıldı.

26 - 27 Ağustos 1910 tarihinde Danimarka'nın Kopenhag kentinde 2. Enternasyonale bağlı kadınlar toplantısında (Uluslararası Sosyalist Kadınlar Konferansı) Almanya Sosyal Demokrat Partisi önderlerinden Clara Zetkin, 8 Mart 1857 tarihindeki tekstil fabrikası yangınında ölen kadın işçiler anısına 8 Mart'ın "Internationaler Frauentag" (International Women's Day - Dünya Kadınlar Günü) olarak anılması önerisini getirdi ve öneri oybirliğiyle kabul edildi.
1921'de Moskova'da gerçekleştirilen 3. Uluslararası Kadınlar Konferansı'nda (3. Enternasyonal Komünist Partiler Toplantısı) gerçekleşti. Adı da "Dünya Emekçi Kadınlar Günü" olarak belirlendi. 1960'lı yılların sonunda Amerika Birleşik Devletleri'nde de anImaya başlanmasıyla daha güçlü bir şekilde gündeme geldi. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, 16 Aralık 1977 tarihinde 8 Mart'ın "Dünya Kadınlar Günü" olarak anılmasını kabul etti.
Türkiye'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilk kez 1921 yılında "Emekçi Kadınlar Günü" olarak kutlanmaya başlandı. 1975 yılında ve onu izleyen yıllarda daha yaygın, olarak kutlandı, kapalı mekanlardan sokaklara taşındı. "Birleşmiş Milletler Kadınlar On Yılı" programından Türkiye'nin de etkilenmesiyle, 1975 yılında "Türkiye 1975 Kadın Yılı" kongresi yapıldı. 12 Eylül 1980 Askeri Darbesi'nden sonra dört yıl süreyle herhangi bir kutlama yapılmadı. 1984'ten itibaren her yıl çeşitli kadın örgütleri tarafından "Dünya Kadınlar Günü" kutlanmaya devam ediliyor.
Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.


Yukarı          
 
Gönderen:
Özmen KOSTA-Serdar KOSTA

Yer:
Diğer

Tarih:
01 Mart 2014, Cumartesi
13:23

Alıntı Yap: Özmen  KOSTA-Serdar  KOSTA

İLYAS KÖROĞLU'NUN VEFATINDAN DOLAYI AİLESİ VE YAKINLARINA TAZİYELERİMİZİ SUNUYOR MERHUMA RAHMET-İ-RAHMANDAN RAHMET DİLİYORUZ.YAKINLARININ BAŞI SAĞ OLSUN. ALLAH RAHMET EYLESİN.
Yukarı          
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
28 Şubat 2014, Cuma
13:22

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

MEMLEKETİM
Memleketim, memleketim, memleketim,
ne kasketim kaldı senin ora işi
ne yollarını taşımış ayakkabım,
son mintanın da sırtımda paralandı çoktan,
Şile bezindendi.
Sen şimdi yalnız saçımın akında,
enfarktında yüreğimin,
alnımın çizgilerindesin memleketim,
memleketim,
memleketim...
Sevgili Bulanıklılar Biliyorum Memleket hasreti çektiğinizi Bu vesileyle Nazım Hikmet'in bu şiirini sizlerle paylaşmak istedim.Selam ve sevgiler.
Yukarı          
 
Gönderen:
Necettin ASLAN

Yer:
Ankara

Tarih:
25 Şubat 2014, Salı
09:49

Alıntı Yap: Necettin ASLAN

Çeşitli illerde yaşayan ve hakkın rahmetine kavuşan değerli hemşerilerimiz Güldane KARAKOYUN,Herdem DUVARCIOĞLU ve İlyas KÖROĞLU amcamıza yüce allahtan rahmet merhumların yakınlarına sabırlar dileriz.Allah rahmet etsin mekanları cennet olsun.

      ASLAN AİLESİ ADINA
NECMETTİN VE NECETTİN ASLAN
Yukarı Mail: necettinaslan@hotmail.com         
 
Gönderen:
Gökhan GÜNEY

Yer:
Ankara

Tarih:
24 Şubat 2014, Pazartesi
22:26

Alıntı Yap: Gökhan GÜNEY

TAZİYE :
İLYAS kÖROĞLU'NUN VEFATINDAN DERİN ÜZÜNTÜ DUYDUM.AİLESİ VE YAKINLARINA TAZİYELERİMİZİ SUNUYOR MERHUMA RAHMET DİLİYORUM.SEVGİLİ ZEKİ ÇİTİMAL BAŞINIZ SAĞOLSUN GEÇMİŞ OLSUN.
Yukarı          
 

Toplam Kayıt Sayısı: 2137 Toplam Sayfa Sayısı: 214
[««] [«] 1. 2. 3. . . . 9. 10. 11. 12. 13. . . . 212. 213. 214. [»] [»»] 
© 2009 Ziyaretçi Defteri Tüm Hakları Saklıdır
Admin Girişi